Způsob použití

Používejte Everdry pouze na noc, před spaním, kdy jste již v klidu. Tento způsob užití zaručuje maximální účinnost.

Ráno omyjte místo aplikace a přípravek v průběhu dne znovu nepoužívejte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant.

Přípravek používejte první týden každý den, dokud pozorujete pocení během dne. Poté snižte frekvenci užívání na 2-3x týdně, později stačí užívat přípravek 1x týdně nebo když pocení překročí Vámi požadovanou úroveň.

Místo nanášení by mělo být suché. Je vhodné místo vysušit hadříkem či vyfénovat a je doporučeno se 2 hodiny před použitím nekoupat a nesprchovat. Neaplikujte přípravek na podrážděnou pokožku. Neholte postiženou oblast minimálně 24 hodin před použitím přípravku. To platí hlavně při použití v podpaží.

Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod výše.Nežádoucí účinky

Antiperspirant Everdry je velmi dobře snášen, jelikož neobsahuje alkohol, který může vysoušet a dráždit pokožku. Koncentrace účinné látky je zvolena tak, aby pokožku nezatěžovala, ale přitom poskytla optimální ochranu proti pocení. Vzácně se může vyskytnout pálení nebo svědění krátce po aplikaci. V drtivé většině jsou tyto následky způsobeny podrážděním pokožky a ne její citlivostí. Nejjednodušší způsob jak těmto nepříjemnostem předejít:

  • Řádně vysušit místo před aplikací, například kapesníčkem.
  • Místo aplikace neholit méně jak 24 hodin před použitím přípravku. Platí čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci.
  • Zmenšit dávkování - postačí si máznout na prst či vatovou tyčinku a poté jemně rozetřít na požadované místo.
  • Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.


Upozornění

Přípravek je určen pouze pro zevní použití.
V případě zasažení očí nebo úst okamžitě opláchněte postižená místa studenou vodou.
Uchovávejte při teplotě do 30°C.


Co je Everdry?

Everdry je antiperspirant proti nadměrnému pocení a zápachu. Je to čirý bezbarvý roztok distribuovaný v balení roll on - s kuličkou. Přípravek lze použít kdekoliv po těle lokálně.


Doba použitelnosti

30 měsíců


Složení, účinné látky

14% chloridu hlinitého, čištěná voda, hydroxyethyl celulóza.


Výrobce

Everdry GmbH & Co. KG, Německo